DemoHair Şikayet

5 Responses

 1. Hakan Özdemir dedi ki:

  DemoHair firmasından yakın zaman tarihlerinde protez saç almıştım aldığım saçtan hiç memnun değilim beni resmen kandırdınız bana gelen saçın çok yumuşak ve benim kalıbıma uyucağını söylemiştiniz saç geldi taktınız protez saç diye kandırıp peruk saç taktınız kafama yazıkları olsun insanların duygusuyla oynuyorsunuz telefonda samimiyet gösterip uçak bileti. Bedava bakım derken insanları kandırıyosunuz firma gibi değil Cafe gibi İnsanları kaldırırken makara yapıyorsunuz parayı alana kadar parayı alınca herkes kayboluyor. Her gün saçınız geldi diye araya. Arzu hanım telefonlara çıkmıyor. Yalan vaadlerinizle kendinizi kandırın heryerde yazıcam sizi mahkemeyede verdim

 2. Tufan Aksoy dedi ki:

  Hayallerimi çaldın DEMO
  demohair isimli firmaya gittim başta satışçılarla oturup konuşurken herşey güzeldi saçımı teslim alacağım gün geldi ve saçımı takarlarken iyi takamadıklarını kafamın tepesinde çok rahatsız edici bir his oluşturduklarını belirtmeme rağmen yanıma 2 kişi daha geldi var saçınız çok güzel oldu diye psikolojik baskı yaparak beni gönderdiler ve tekrar arayıp saçımı hala rahat kullanamadığımı söyledim internetten protez saç kullanımı yazıp nasıl kullanılacağına bakın dediler!! ben saçı internentten değil sizden aldım yazıklar olsun !! paramıda geri ödemiyorlar binbir türlü yalan söylüyorlar utanmasalar birde üstüne benden para alacaklar.başka uzamanlar beni arayip başka saç satmaya çalişiyorlar tam anlamıyla rezillik firmaya kel gittim kel döndüm!!!

  Tufan

 3. Suat Kaptan dedi ki:

  Kardeşim demo Hair denen firma sözde quantum teknolojisi protez saç sahtekar üçkağıtçı lar Kardeşler ben bunlara inandim siz inanmayin uzak durun

 4. Hüseyin Akay dedi ki:

  DEMOHAIR maduruyum

  arkadaşlar size öyle birşey söyleyeceğimki aklınız almaz demohair isimli firma yüzünden ne işim kaldı ne hayatım nede karizmam.Ben bir şirkette kuryelik yapıyorum az para kazanan birisiyim.bunu oradaki saticiya söyledim özellikle dedimki bakın ben çok para kazanan birisi değilim kuryelik yapıyorum ve sürekli kask kullanıyorum saçı kullanmamda bir sakınca olur mu? bana sempatik bir şekilde hayir olmaz aksine kask baskı uygulica icin sac kafanıza daha iyi yapisir dediler.zar zor biriktirdigim bir paranın bir kısmından vererek sacı almaya karar verdim.ve saci taktilar.Bir şirkete günlük teslimat yapıyorum ve bir gün gittiğimde resepsiyondaki benden genç bir arkadaş beni görünce yüksek bir sesle AMAN YARABBİ ABİ KAFAN GİTMİŞ DEDİ.ne kafası nasıl yani dedim ? ABİ SAÇIN YOK DEDİ. büyük bir panikle ellerimi kafama attım aman allahım dedim saçım yok panik içinde yerlerde saçi ariyorum yok yok yok her yanımdan gecip beni taniyan abi sacina noldu diyor kafamdan kaynar sular dökülüyor saçı arıyorum.Saç nerden cikti biliyormusunuz? Kaskın içinden!! kaskı kafamdan cikarirken saç içine yapişmiş orda kalmış.Bu olayı saçı satan Arzu hanıma söylediğimde kendisini tutamadı ve karşımda sırıtmaya başladı sinirlendim bana iade yapın dedim birde bana dedilerki sizin kaskınızın suçu biz birşey yapamayız!! satarken kask hani saçımı daha iyi yapıştırıyordu yatacak yeriniz yok benim gibi insanlar parayı kolay kazanmıyor hepinize yaziklar olsun firma sahibi diye beni başka biriyle konusturuyorlar!!

  Hüseyin

 5. Rıdvan Sarıoğlu dedi ki:

  Harbiden Dolandırıcı bu DEMO!
  kellik sorunum var diye bir kere merak edip danıştığım bir firmaydı danışmaz olaydım.hergün en az 2 kez arayip zorla sac satmaya calistilar.en sonunda bi gidip bakayım neymiş protez saç kimmiş bu DEMOHAİR dedim!hızlı ve pratik oldugunu dusundugum icin hazır saca yöneldim. saçı bi guzel boyayıp cilalamıslar bana orjinal insan saci die yutturmaya calistilar isterseniz ozel sipariste veriyoruz dediler o gösterdikleri sac denen şeyi görünce özel siparişi hiç düşünmedim zaten firma sahibi oldugunu söyleyen kişi geldi (Kendini Metin diye tanıtıyor ama firmanın ismi gibi kendi ismi de düzmeceymiş! Gerçek ismi Mehmet Aksoy !) gözleriyle dik dik bakti burayı meşgul etme der gibi. bende çekinerek birkaçgün düşüneyim diye izin istedim.Birkaçgün sonra randevu aldım gittim.Tekrar gittim cünkü kafamda nasil durur acaba diye gormek istiyordum kellik hayatimi olumsuz etkiliyordu ve umutlarım vardı. ne için geldigimi sordular. sac icin detaylı bilgi almak istedigimi soyledim.randevu saatinde gelmeme ragmen sırf ödeme yapacak diye benden önce en az 2-3 kişiyi aldılar ve neredeyse 2 saat bekledim.en sonunda biri benle ilgilendi ve fiyatı çok yüksekten açarak en dibe düşürüp beni ikna etti fazla para vermek istemiyordum cünkü gösterdikleri saç denen şeyi zaten begenmemistim.Tek amacım kafamdaki açikliği bi şekilde kapatabilmekti.bir önceki görüşmede gözleriyle dik dik bakan firma sahibi denen kişi saçı almayı kabul ettiğimi öğrenince sacım kafama islem yapilirken sürekli odaya girip komiklikler şakalar yapip bana takiliyordu.Saci kullanmaya basldıktan birkacgun sonra sac sürekli kalkmaa basladi ve uclarındaki diplerindeki boyalar gitmeye başladı.Fakat o komiklikler şakalar yapan beyefendiyle hiç bir şekilde muhattab olamadım sürekli başkasına yönlendirip geri ödeme yapamayız garantili saç alırsanız bilmem ne kadar indirimle yardımcı oluruz diyorlar. demohair kepazelikten başka birşey değil hakikaten siz nesiniz ? Harbiden Dolandırıcı bu DEMO!

  Rıdvan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir